Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Hakkımızda

Kaf Grup Hakkında

KAF GRUP SAĞ. HİZM. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak, merkezimiz İstanbul olmak ile beraber Van ve İstanbul’da 15.000 m2 kapalı alana sahip; Class 1000, 10.000, 100.000 üretim alanlarında GMP belgeli Tıbbi Cihaz Sterilizasyon üniteleri mevcut olup; hastanelerde kullanılan Dezenfektan Grubu, Antibakteriyel Mendiller ve Damar Mühürleme Cihazı üretimi yapılmakta ve 50’den fazla ülkeye ihracatı gerçekleştirilmektedir. Yönetim kurulu üyelerimizin medikal sektörde sahip oldukları 25 yılı aşkın tecrübesi de yerli ve uluslararası pazarlarda bizlere güç katmaktadır. Türkiye genelindeki güçlü ağımız, 60’tan fazla ekip arkadaşımızla Teknik Destek, Satış ve Pazarlama için çalışmaktayız. Sahip olduğumuz ürün çeşitliliği ile dünyanın pek çok ülkesine; Fransa’dan İsviçre’ye, Filipinler’den Kore’ye, Suudi Arabistan’dan Ürdün’e, Brezilya’dan Singapur’a ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Gerek hasta bakım ünitelerinde kullanılan mendil grupları; gerek coronavirüsle medikal alan kullanımından umumi alan kullanımına dahil olan el-cilt antiseptiklerimiz, kullanıma hazır yüzey dezenfektanlarımız, konsantre ortam dezenfektanlarımız; gerek AR-GE çalışmaları da devam eden ve bünyemizde önemli bir yere sahip Damar Mühürleme Cihazı ile KAF GRUP SAĞLIK HİZMETLERİ olarak her adımımızı gelişerek, evrilerek atmaktayız.

01
Ürün Oluşturma

Müşteri ihtiyaçlarına göre doğru ürünün oluşturulması.

02
Ürün Revize

İhtiyaç dahilinde ürün üzerinde gerekli revizeler yapılır.

03
Üretim ve Teslimat

Anlaşınlan zaman içerisinde ürünler üretilir ve teslim edilir.

Alana Sahip
Yılı Aşkın Tecrübe
+
Fazla Ekip Arkadaşımız
'dan
Fazla Ülkeye İhracat
'den